Take Two har sagt de vil komme med store nyheder under E3, og det kan være mange ting, f.eks at “AGENT” endelig kommer, men det kan også være at en Remastered Edition udkommer af Red Dead Redemption, eller Red Dead Redemption 2. Spekulationerne har været mange, og vi må stadig vente ca en uge endnu hvor E3 løber af stablen mellem den 13 og 16 Juni.
For 5 dage siden var der en bruger på Reddit som “altid” kan man næsten sige, som igen “altid er en tidligere medarbejder” som det tit er tilfældet, det er aldrig en nuværende medarbejder – Pudsigt ? ..
Ihvertfald er dette billede dukket op til overfladen, og grafikken er en del “finere” end tidligere på PS3, så det er ihvertfald ikke et gammelt billede, med mindre det er de såkaldte artworks der tit ser meget bedre ud end det reelle grafik.
Du skal logge ind for at skrive en kommentar.